İade Şartları

İade Koşullarımız;

Festeva.com sayfasından satın aldığınız hizmetlerin (Alan adi, SSL sertifikası ve Sunucu hizmetleri “VPS Server Dedicated” Hariç) tüm hizmetlerimizin 7 gün içinde sorgusuz %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alan adi tescilleri otomatik olarak ICANN ve METU (ODTU) tarafından yapıldığı için, iade söz konusu değildir.

İptal Koşullarımız;

Festeva.com sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için destek@festeva.com adresine eposta gönderiniz. Bir sonraki dönem için fatura oluşturulmayacaktır.

  • Hizmetin iptal olması için satış veya sorumlu birime bildiri yapmak zorunludur.
  • Kredi kartı ile alış veriş yapıp daha sonra bilgi ve haber vermeden Festeva’dan onay almadan ChargeBack yapıp daha sonra banka aracılığı ile ödemeye itiraz edildiği takdirde İzmir Cumhuriyet Başsavcılığına bu siparişi veren ve kredi kartı sahibi hakkında dolandırıcılık ve sahtekârlık yaptığı gerekçesi ile suç duyurusunda bulunulacaktır.
  • Kredi kartı ile alış veriş yapan kullanıcılarımızın bilgilerine adreslerine telefon numaralarına ve sisteme sipariş verirken kayıt altına alınan ip adresine bakılmaktadır ve bu bilgilerde bir sorun olmadığı takdirde hizmet açılmaktadır bilgilerinden şüphe edilen verdiği telefon numarasına ulaşılmayan kişilerin siparişleri açılmadan kredi kartı siparişi iptal edilmektedir.

Garanti Koşullarımız;

Kullanım sözleşmesinde, garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

Kurulum Zamanları (Teslimat);

Kredi kartı ile ödemelerde kurulum hazır paketlerde 1-3 gün içinde teslim edilmektedir, Özel yazılımlar veya sıfırdan üretilen web siteleri ve projeler için gün ayrıca belirtilir. SEO için gün belirtilmez aylık anlaşma yapılır ve sözleşmesi ayrıdır. Banka havalesi ödemelerinde havale kısmına fatura numaranızı veya kullanıcı adınızı yazmanız halinde havale ile ödemelerde 1-3 gün içinde sisteminiz teslim edilmektedir. Yukarıda belirtildiği gibi sadece hazır yazılımlar 1-3 gün içerisinde teslim edilir. Diğerleri için ayrıca gün belirlenir ve sözleşmelerde yer alır.

Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak aklınıza takılan soruları destek@festeva.com adresine yazabilirsiniz.

Sizde ürünlerinizi e-ticaret sitenize aktarın, hemen başlamak için formunu doldurunuz. HEMEN BAŞVUR